We are

Team Makers

Razem zdziałamy cuda - jesteśmy Twoimi HR Business Partners.
[ Zobacz więcej ]

Old school HR? No, thank you

Życie w pracy byłoby prostsze i bardziej rozwijające, gdyby ludzie umieli ze sobą rozmawiać, a organizacja nie byłaby zimną korpą. Jesteśmy tego pewne, tak jak tego, że jutro znów wzejdzie słońce.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe utwierdziło nas w przekonaniu, że chcemy robić rekrutacje i szkolenia po swojemu, niebanalnie, inaczej niż wszyscy. Dlatego stworzyłyśmy Team Makers - agencję rekrutacyjno-szkoleniową, która uczy dostrzegania drugiego człowieka, a nie katalogowania i archiwizowania kolejnych CV w teczkach.

Paulina
Podolska

Wulkan energii
Headhunterka, wykładowczyni akademicka, dyplomowana coach. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej budować dobrze zgrane zespoły. Opracowuje i wdraża własne narzędzia badania kompetencji kandydatów.

Dominika
Rossa

Władczyni słowa
Ekspertka komunikacji i marketingu, wykładowczyni akademicka, certyfikowana trenerka emisji głosu mówionego, twórczyni skutecznych zespołów. Buduje strategie komunikacji marek oraz Employer Brandingu.
[ nasze nagrody ]

Jesteśmy
full package

Mamy odmienne doświadczenia i kompetencje, przez co doskonale się uzupełniamy.

Łączy nas właściwa i zgodna perspektywa - chcemy tworzyć i rozwijać zespoły, dzieląc się tym, 
co wiemy w sposób, jaki tylko my potrafimy.

Make sense
czyli nasza misja

Chcemy, aby praca była źródłem satysfakcji i pieniędzy dla pracownika i firmy, aby między tymi podmiotami było partnerstwo i symetria. Bazując na autorskich narzędziach tworzymy i rozwijamy sprawnie działające zespoły w zgodzie z potrzebami organizacji i potencjałem kandydatów.
Doświadczenie i wiedza pozwalają nam patrzeć na firmy z szerokiej perspektywy. Mocne jednostki budują mocny zespół, a mocny zespół to mocna firma, która jest w stanie osiągać ambitne wyniki i przynosić zyski.

Make good on it
czyli nasze obietnice
i wartości

HR=Human Relations

„Biznes” to dla nas przede wszystkim ludzie stanowiący serce każdej organizacji. Gdy relacje między nimi są chłodne jak temperatura na Alasce, nie wróżymy firmie gorących sukcesów. Budujemy mosty porozumienia pomiędzy przedsiębiorstwem a pracownikami, między kadrą menedżerską a zespołem.

Wierzymy w siłę partnerskich relacji opartych na empatii, szacunku i wzajemnym zrozumieniu, nie w iluzję sukcesu bazującego na sztucznych wartościach i wiernopoddańczości.

Zaufanie, nie zadufanie

Mamy świetne kompetencje i dobre intencje - jesteśmy po to, by razem działać, a nie dystansować się i puszyć.

Na start współpracy dostaniesz od nas kredyt zaufania, więc i Ty zaufaj nam - znamy się na swojej pracy tak samo dobrze, jak znamy się na ludziach. Mamy łącznie > 40 lat doświadczenia, setki efektywnych projektów na koncie oraz wiedzę popartą dyplomami i certyfikatami.

Jesteśmy lojalne – nie porzucimy Waszego zespołu na pastwę losu i będziemy towarzyszyć w procesie zmian tak długo, jak będzie to konieczne.

Zero ściemy

Nazywamy rzeczy po imieniu, nie malujemy trawy na zielono i mówimy prawdę prosto w oczy.

Cenimy szczerą i autentyczną współpracę, w których strony rozmawiają otwarcie, nie zakłamują rzeczywistości i potrafią przyznać się do błędu.

By osiągnąć zamierzone efekty, musimy grać w otwarte karty - nie wciskamy kitu, Ty też tego nie rób!

Make your move

Zadzwoń do nas lub napisz. Zaproponujemy Ci temat szkolenia, doświadczonego trenera i zajmiemy się pełną organizacją.
Pomorski Park Naukowo - Technologiczny Budynek IV C,
Aleja Zwycięstwa 96/98,
81-451 Gdynia

DOMINIKA
ROSSA

Władczyni słowa
[T] 504 186 518 [@] kontakt@teammakers.pl
Ekspertka komunikacji i marketingu, wykładowczyni akademicka, certyfikowana trenerka emisji głosu mówionego, twórczyni skutecznych zespołów. Buduje strategie komunikacji marek oraz Employer Brandingu. Od dwudziestu lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową. Zrealizowała łącznie ponad 400 projektów marketingowych o łącznej wartości ponad 15 mln PLN.
Współpracowała zarówno z międzynarodowymi korporacjami (m.in. Grupa L’Oreal, Toyota Motor Poland, Coty, Spectrum Brands), silnymi markami rodzimymi (Bank Pekao, Pekao TFI, Runmageddon), jak i organizacjami pozarządowymi (WOŚP, WWF, Kwiat Kobiecości, Przylądek Nadziei). Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała również na rynku międzynarodowym, m.in. w S.H.A.P.E. – bazie sił zjednoczonych NATO w Belgii oraz w Wielkiej Brytanii, jako finalistka konkursu British Council i Ambasady Brytyjskiej Young Creative Entrepreneur.

Jest certyfikowaną emisjonistką i współorganizatorką polskich obchodów Światowego Dnia Głosu oraz członkinią Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego. Wykłada na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi liczne warsztaty z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i pracą w zespole. Doradza startupom i jest mentorką w międzynarodowych programach akceleracyjnych: Poland Prize, Space3ac, Scale UP i European Coworkings EOI oraz FairIT. Stworzyła O4 Flow – pierwszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej coworking dedykowany kobietom.

Po godzinach śpiewa w chórze muzyki rozrywkowej i pisze m.in. dla Newsweek Psychologia. W wolnym czasie pływa i medytuje na plaży.
Headhunterka, wykładowczyni akademicka, dyplomowana coach. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej budować dobrze zgrane zespoły. Opracowuje i wdraża własne narzędzia badania kompetencji kandydatów. Wykorzystuje nowoczesne techniki rekrutacji w celu zwiększenia jej skuteczności. Na swoim koncie ma ponad 3 tysiące zrealizowanych z sukcesem procesów rekrutacyjnych.
Świetne wyczucie rynku pracy oraz bezbłędne przewidywanie trendów i potrzeb pracodawców pozwalają patrzeć na rekrutację z dużo szerszej perspektywy. Jest specjalistką w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Znakomicie porusza się w każdym środowisku, a łatwość budowania trwałych relacji doceniają współpracownicy i kontrahenci.

Dla swoich Klientów opracowuje i wdraża działania z zakresu budowania działów HR, Employer Brandingu, strategii szkoleń  i systemów motywacyjnych oraz ocen pracowniczych. Wśród jej Klientów znajdziemy zarówno niewielkie, polskie firmy jak i duże międzynarodowe korporacje. Nie zamyka się na żadną z branż,  a wykształcenie techniczne czyni ją równym partnerem do rozmów z branżami nowoczesnych technologii.

W ramach inicjatyw społecznych uczestniczyła w konferencjach związanych z wykluczeniami na rynku pracy, roli kobiet  w biznesie oraz programach wsparcia dla młodych stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Autorka szkoleń z zakresu poszukiwania pracy, tworzenia poprawnego CV, profilu na Linkedin oraz przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych.

Prywatnie mama 2 wspaniałych synów. Szerzy wiedzę i ideę adopcji zwierząt ze schronisk – właścicielka adoPsiaka Reksa. Miłośniczka długich, pieszych wycieczek. Uwielbia codzienną bliskość z przyrodą. Wulkan energii i kreator pomysłów.